picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Usługi serwisowe whirlpool - gdzie?

Usługi serwisowe whirlpool - gdzie?

Cześć. Przedmiotem mojego zainteresowania stał się niedawno autoryzowany serwis Whirlpool. Jesteście w stanie polecić usługi kogoś, kto potrafi indywidualnie podejść do klienta i rozwiązać kłopot?

kluster

Posty: 16

 
Wybierając serwis urządzeń AGD polecam Wam wziąć pod uwagę całkiem sporo kryteriów, dzięki czemu wasz wybór będzie naprawdę przemyślany.

W przeciwnym wypadku możecie trafić na kiepskiej klasy fachowca, który zrobi wszystko „na odwal”, co sprawi, iż Wasz sprzęt AGD po naprawie nie podziała zbyt długo.

PP_EQP

Posty: 23

 
Jestem przekonany, że usługi serwisowe Whirlpool będą w stanie sprostać Twoim wymaganiom. Osobiście nie zawiodłem się, bo podczas okresu gwarancyjnego zgłosiłem usterkę. Przyjechał przedstawiciel serwisu, który szybko się z nią uporał i przywrócił mojej pralce pełną sprawność. Nie mogę mieć zastrzeżeń do usług serwisowych.

gregcie@

Posty: 17

 
Pojęcie na temat konserwacji sprzętu agd w jeleniej górze ma niezmiernie niewielu serwisantów, co należy przyznać z olbrzymią pewnością. Nie widziałem takich usług w ofercie większości serwisów AGD, gdyż skupiają się one przede wszystkim na naprawach, jakie są najpopularniejszą usługą, a jednocześnie pozwalają najlepiej zarobić.

Konserwacja musi kosztować przecież mniej.

pako723

Posty: 28

 
Zawsze wydawało mi się, że naprawa sprzętu gospodarstwa domowego jest bardzo kosztowna. Niedawno nieco zmieniłem zdanie, gdy moja pralka w ogóle przestała działać.

Wezwałem fachowca i okazało się, że to zaledwie jakiś bezpiecznik. Wszystko kosztowało mnie kilkadziesiąt złotych, więc nie zawsze awaria oznacza konieczność wymiany sprzętu AGD na nowy, uff :)

Herbuś

Posty: 24

 
Stanąłem niedawno przed koniecznością, aby odwiedził mnie mobilny serwis Whirlpool.

Byłem zszokowany, gdy wizyta odbyła się jeszcze tego samego dnia. Mój problem został potraktowany bardzo poważnie, ponieważ nie wyobrażałem sobie życia bez pralki, która z dnia na dzień przestała działać i nie reagowała na żadne przyciski. Polecam serwis http://whirlpoolserwis.pl.

Boss

Posty: 16

 
Sam dość długo wybierałem serwis urządzeń agd, bo nie wiedziałem, kto profesjonalnie podejdzie do realizacji usług i wykona je prawidłowo. Dużo przeczytałem tutaj o kiepskich fachowcach, którzy wysoko się cenią, a tak rzeczywiście nie posiadają odpowiednich umiejętności.

mluc83bw

Posty: 14

 
Przyznam szczerze, że Wasze doświadczenia odnośnie naprawy AGD w Jeleniej Górze są bardzo ciekawe. Z zainteresowaniem przeczytałem wypowiedzi w tym temacie, a teraz posiadam także większą wiedzę. W rezultacie mogę dokonać bardziej przemyślanego wyboru osoby, która zajmie się serwisem moich urządzeń AGD :)

lary0071

Posty: 19

 
W mojej opinii każdy autoryzowany serwis Whirlpool powinien sprostać Twoim wymaganiom. Nie na darmo nosi nazwę autoryzowanego, ponieważ za poziom ich usług poświadcza sam producent sprzętu AGD.

Nie wydaje mi się, byś mógł mieć z nim jakiekolwiek kłopoty :)

TeS

Posty: 20

 
Wybierając serwis urządzeń AGD polecam Wam wziąć pod spostrzeżenie całkiem sporo kryteriów, dzięki czemu wasz wybór będzie naprawdę zamierzony.

W przeciwnym przypadku możecie trafić na kiepskiej klasy fachowca, który zrobi wszystko „na odwal”, co sprawi, iż Wasz sprzęt AGD po naprawie nie podziała zbyt długo.

Raczek333

Posty: 27