picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

dom z bali koszt, szukam!

dom z bali koszt, szukam!

Ile kosztuje budowa domu drewnianego z bala toczonego 18 cm? Zastanawiam się czy pożądane byłoby czy może szukać czegoś innego?

qwed

Posty: 1

 
Mam dom z bali toczonych i jest super. Mieszkamy w nim od roku i nie zamieniłbym go na żaden inny. Tego klimatu nie da się opisać to trzeba po prostu poczuć.

090913123

Posty: 3

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co istotne solidnie wykonany. Mnie się taka propozycja podobała, bowiem spełniała wszystkie moje oczekiwania i żądania.

ajhhopek

Posty: 21

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, dlatego uzyskałem faktycznie niezwykle niskie ceny. Jestem zadowolony, bo całą pracę wykonali niezwykle solidnie.

iDoRy

Posty: 2

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem zaspokojony. Projekty, które przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, lecz może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super propozycja, dlatego z niej szybko skorzystałem.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Obecnie można zamówić domy z bala w cenie, jaka jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, wobec tego lepiej będzie postawić na drewno.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Mam na działce rekreacyjnej taki dom z drewna w cenie bardzo niskiej. Firma wszystkim się zajęła, dlatego mnie nic nie interesowało. Tylko fundament sam robiłem, a tak to oni wszystko już wykonali. Długo im to nie zajęło, bo mają w tym naprawdę dużą wprawę.

nemiasty

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o wyliczenie kosztów budowy domów z drewna to można to zrobić na stronie https://wondorf.net/pl/log-wooden-house-calculator. Mają tutaj przygotowany kalkulator gdzie zaznacza się różne opcje projektu.

nanana

Posty: 6

 
Podobają mi się nowoczesne domy z bali, ale niestety nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wtedy ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach bardzo dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

Aligat56

Posty: 3