picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

jakość powietrza a bieganie, proszę o pomoc

jakość powietrza a bieganie, proszę o pomoc

Cześć, mam pytanie, czy należałoby korzystać z kalkulatora BMI? Jeżeli wyjdzie nam nadwaga, co winniśmy z tym zrobić?

MBsmoke

Posty: 1

 
Należałoby sprawdzać sobie dobre tętno bieganie. Wobec tego na dużo stronach możesz odnaleźć dużo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo zbadać dobre tętno.

Jasio234

Posty: 4

 
Kiedy na dworze jest smog, najczęściej unikam wtedy biegania. Jakość powietrza bardzo wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

Klaudi

Posty: 22

 
Kalkulator biegowy najczęściej sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

doprzodu23

Posty: 15

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

zacher123

Posty: 5

 
Musisz sprawdzić sobie idealne tętno bieganie. Jest to bardzo dobre dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wtedy trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

iDoRy

Posty: 2

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

Sikast

Posty: 3

 
Musisz sprawdzić sobie dobre tętno bieganie. Jest to niesłychanie porządne dla osób, jakie dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

anna43

Posty: 13

 
Korzystam z jakości powietrza ze strony https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda i jestem niezmiernie zadowolony. Działa niezmiernie dobrze i pokazuje prawidłowe dane o pogodzie.

Marioleczka

Posty: 4