picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Druk wizytówek

Druk wizytówek

Siema. Jaką najmniejszą ilość obejmuje druk wizytówek, bo chciałbym wydrukować sobie klika na próbę, żeby zobaczyć, jak się będą rozchodziły.

Fajae

Posty: 9

 
Używałem jakiś czas temu do swoich wydruków lakier UV i jestem pod wielkim wrażeniem efektu. Nie dość, iż zabezpieczyłem papier przed wilgocią, to w dodatku jednocześnie poprawiłem wygląd całego projektu.

matek562

Posty: 12

 
Zaproszenia na ślub letterpress robię już chyba dwa lata i obecnie nie mają one żadnej konkurencyjnej metody. Tłoczenie liter na delikatnym papierze daje piękny efekt, adekwatny do tego wydarzenia.

czemruś5

Posty: 17

 
Z tego co mi wiadomo, to druk wizytówek nie ma jakiś tam ograniczeń ilościowych. Wiadomo jednak, że im mniej zamawiasz, tym więcej musisz za nie zapłacić.

Black_Riot

Posty: 16

 
Większość agencji drukarskich na swoich stronach posiada należyte kalkulatory, które znacznie ułatwiają druk wizytówek. Wystarczy, iż uzupełnisz wszystkie rubryki, a system sam wyliczy ci cenę za gotowy produkt. Za pośrednictwem strony można także załadować przygotowany wcześniej projekt graficzny.

Grzaleczkaa

Posty: 14

 
Rozmawiałem ostatnio ze swoim szefem i zaproponowałem mu, aby wydawane przez nas certyfikaty robić poprzez letterpress. Na początku sceptycznie podchodził do tego tematu, niemniej jednak się przekonał. Później jednakże nie mógł się na ni napatrzeć...podobały się :)

Strzała

Posty: 17

 
Dla mnie, jako klienta wizytówki kaszerowane są dowodem na to, że wręczająca je firma ceni sobie elegancję, a co za tym idzie, zarówno swoich kontrahentów. Tym niezwyklej weseli mnie fakt, że coraz częściej mogę pozyskać je od przedstawicieli rożnych branż.

Kaazz

Posty: 22

 
Ja swoją przygodę z letterpress zaczynałem od lektury strony http://drukwizytowek.czasdlabiznesu.info.pl. Znalazłem tam wiele poradników, a także ciekawych wskazówek, które mogłem później wcielić w swoją pracę. Mimo doświadczenia, nadal poszerzam swoją wiedzę w tym kierunku.

Nagórę44

Posty: 12

 
Dla mnie wizytówki kaszerowane zawsze kojarzyły się z wyższą sferą. Pierwszą tego typu wizytówkę zdobyłem w stolicy, gdy byłem w cenionym biurze nieruchomości. Aktualnie korzystają z nich najróżniejsze firmy i nie jest to żadnym nietaktem, wręcz przeciwnie, budzi pozytywne wrażenia wśród klientów.

Shasio

Posty: 15