picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

ogłoszenia towarzyskie, szukam !

ogłoszenia towarzyskie, szukam !

Można spotkać kogoś przez Internet i miło spędzić czas? Czy większość to ludzie, którzy dużo piszą i nic więcej nie robią?

klakla09

Posty: 4

 
Zawsze, kiedy chce spędzić miło czas szukam kogoś w ogłoszeniach. Nie mam chęci na pogawędki z w Internecie, bo wiem, że w większości przypadków kończy się tylko na tym. Jestem już za stary żeby pisać i pisać. Chce się spotkać porozmawiać i miło spędzić czas.

wisła1905

Posty: 9

 
Byłem na storni takich ogłoszeń i jest super. Poznałem tam kobietę, która spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wreszcie mam, z kim spędzić wolny czas. Nie mam go dużo, dlatego potrzebuje kogoś, kto jest w stanie to zrozumieć i nie robimy mi wyrzutów. Dla mnie super.

tutys00

Posty: 2

 
Korzystam z anonsów towarzyskich ze strony https://samka.pl/anonse/pl i jestem niezmiernie zaspokojony. Według mnie to najlepiej przygotowany ze wszystkich serwisów. Mają tak mnóstwo ogłoszeń, że każdy kogoś znajdzie.

Grabow12

Posty: 8

 
Wybieramy tylko i wyłącznie takie ogłoszenia towarzystwie, jakie maj zweryfikowane fotografie. Każdy powinien tak robić. Dotyczy to kobiet, mężczyzn czy też par. wtedy wiemy, iż naprawdę spotkamy się z takimi osobami, jakie się ogłaszają.

Sylwekk

Posty: 4

 
Jeżeli mam ochotę miło spędzić czas to korzystamy z propozycji pań. Według mnie to super rozwiązanie, albowiem można prosto dotrzeć do należytego wieku, wzrostu czy też wagi. Wybieram kobietę, jaka mi się najniezwyklej podoba.

WalSystem

Posty: 2

 
Zawsze, kiedy chce spędzić miło czas szukam kogoś w ogłoszeniach. Nie mam chęci na pogawędki z w Internecie, bowiem wiem, że w większości przypadków kończy się tylko na tym. Jestem już za stary żeby pisać i pisać. Chce się spotkać porozmawiać i miło spędzić czas.

alidodo55

Posty: 8