picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

części do opryskiwaczy, gdzie szukać ?

części do opryskiwaczy, gdzie szukać ?

Do opryskiwacza potrzebny mi filtr od Banjo, lecz u mnie w sklepach tego nie ma. Wiecie może gdzie znajdę coś takiego w internecie?

007sebul

Posty: 1

 
Części trzeba szukać o producenta. Wówczas jest pewne, iż są oryginalne i nowe. Żadne kombinacje nie wchodzą w grę, albowiem prędko można tego pożałować. Wiem, co piszę.

esdoen1

Posty: 6

 
Zawsze zanim zakupię czy to obudowę czy zawór to niesłychanie dokładnie sprawdzam producenta. To jednakże nie wszystko, bowiem wchodzę z specyfikacje. Wówczas mogę się dowiedzieć, z czego wykonane są obudowy i które części się znajdują w takich uprzedzeniach. Jeśli widzę, że to dobry towar to dopiero wówczas go zamawiam do firmy.

Nikuś23

Posty: 2

 
Wie jak szukać, jak sprawdzać ich pochodzenie. Potrafi również wyszukiwać niskie ceny, ale tylko za oryginalne części zamienne.

yetisize

Posty: 3

 
Znajomy kupował elektrozawór z Banjo ze strony https://banjo-polska.pl/czesci-zamienne/1230-elektrozawor-gwint-2-bez-silnika-banjo-ev200xr1.html i wszystko mu działa.

Ycomojo

Posty: 2

 
Wiertnica musi działać sprawnie, a do tego konieczne są części. Mały filtr może zaszkodzić tak niesłychanie, iż później koszty naprawy pompy i silnika będą ogromne. U mnie znajomy zaoszczędził i dzisiaj wie, iż to nie było dla niego w żaden sposób opłacalne.

090913123

Posty: 2