picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

sosna sadzonki, znacie sklep?

sosna sadzonki, znacie sklep?

Należałoby zamawiać świerk pusch do swojego ogrodu? Widziałem na zdjęciach, iż wygląda ładnie, niemniej jednak w ogrodzie też tak będzie wyglądało?

hamuś45

Posty: 1

 
Bardzo podoba mi się w ogrodzie sosna pusch, dlatego jeśli chcecie mieć piękną roślinę to się na nią zdecydujcie. Naprawdę warto wydać to sosnę swoje pieniądze.

Jasio234

Posty: 2

 
Jeżeli chodzi o świerk pusch sadzonki to polecam to https://www.podlewane.pl/pl/p/Swierk-pospolity-Pusch-C2/7444, a zobaczycie, że było pożądane byłoby. Super oferta od doświadczonego sklepu internetowego.

Piotr_21

Posty: 9

 
Jeśli ktoś szuka ciekawych odmian świerka to dla mnie świerk białobok jest super. Można go posadzić w każdym ogrodzie. Trzeba tylko pamiętać o podlewaniu i nawożeniu. Bez problemów można będzie zamówić do świerków nawozy dedykowane. W ten sposób zadbamy w stu procentach o roślinę.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
U mnie w ogrodzie jest miejsce na różne rodzaje roślin. Nie skupiam się tylko na iglakach tak jak nie mam tylko roślin liściastych. Znaczące jest odszukać połączenie jednego i drugiego, a wówczas całość prezentuje się faktycznie bardzo dobrze. Tym niezwyklej, iż wybór takich roślin jest faktycznie bardzo duży i każdy coś znajdzie.

karmelaniolek

Posty: 22

 
Mnie się bardzo podobają jałowce sadzonki, ale nie mam niestety miejsca. Wiem, że są dostępne bardzo różne odmiany, dlatego każdy może coś dla siebie znaleźć. Lubię mieć dużo iglaków w ogrodzie, bo nie sprawiają problemów i bardzo dobrze rosną.

Miluśkooo2

Posty: 2