picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

gdzie kupić naturalne kosmetyki

gdzie kupić naturalne kosmetyki

W jaki sposób waszym zdaniem ocenić efektywność kosmetyku? Na jakiej podstawie dokonujecie wyboru do kosmetyczki?

Oleczka1

Posty: 1

 
Cieszę się, że coraz więcej dobrych, polskich marek na rynku kosmetycznym powstaje. Przede wszystkim zapewniają znacznie korzystniejsze cenowo warunki pielęgnacji, a praktycznie tożsame z droższymi zabiegami medycyny estetycznej. Niedługo niektóre kosmetyki w efektywności przegonią niektóre twarde terapie, co już powoli widać.

Pendrzec

Posty: 8

 
Zaskakująco niska cena za krem z takim składem. Muszę sprawdzić. Dzięki.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Staram się regularnie nakładać kosmetyki na dzień i na noc. Wcześniej tylko sporadycznie nakładałam, robiłam maseczki raz na jakiś czas, ale widzę, że jest różnica przy regularnym stosowaniu konkretnych preparatów.

Hoteowo24h

Posty: 2

 
To prawda, dużo promocji w ostatnim czasie, ciągle o coś nowego rozwijają katalog. Jeszcze muszę wspomnieć o ich fantastycznych maseczkach. Relaks na całego i fajny zapach. Kosmetyki z pewnymi wrażeniami zmysłowymi nawet bym powiedziała, rzadko spotykana sprawa.

Jasio234

Posty: 2

 
No właśnie też potwierdzam, że marka Naturikke ma realne badania i potwierdzoną wydajność kosmetyków. To nie jest tak, że coś obiecują marketingowo, tylko faktycznie skład wynika z praktyki laboratoryjnej, analizy naturalnych składników występujących w nowoczesnej kosmetologii. Bardzo doceniam takie podejście, a nie kupujesz kosmetyk, pachnie chemią i nic się nie dzieje. Te czasy pielęgnacji już minęły. W pewnym wieku musisz bardziej świadomie podejść do tematu pielęgnacji twarzy moim zdaniem.

Grabow12

Posty: 2

 
Warto przejrzeć wszystkie składniki aktywne, co się o nich mówi i w jakiej skali występują. Bo czasami jest tak, że niby dobry składnik, ale mało w kosmetyku, więc wtedy trzeba szukać dalej.

Yuri20

Posty: 3

 
Rozmawiałam z przedstawicielem marki, o coś pytałam i przyznam, że dostałam bardzo rozbudowaną odpowiedź. Doceniam podejście.

PucH2

Posty: 2

 
No właśnie polskie marki coraz lepsze w świecie kosmetyków. O tej czytałam nawet w zagranicznym, dość popularnym magazynie dla kobiet.

Marioleczka

Posty: 8

 
Jestem zwolenniczką testowania naturalnych marek, które utrzymują ekologiczne standardy produkcji, więc oczywiście sprawdzę polecenie i dam znać, co z tego wyszło po pewnym czasie.

Miluśkooo2

Posty: 3