picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

kalkulator zdolności kredytowej, poszukuję!

kalkulator zdolności kredytowej, poszukuję!

Interesuje się kredytami hipotecznymi bez wkładu własnego, niemniej jednak nie za niezmiernie wiem gdzie takie oferty można odnaleźć.

Piotr_21

Posty: 1

 
Zawsze korzystam z kalkulatora rat kredytu ze strony http://kredytps.pl i jestem zaspokojony. Mamy tutaj najwięcej ciekawych informacji o kredytach, wobec tego dopasowanie czegoś dla siebie jest wówczas o dużo łatwiejsze.

Hunka

Posty: 5

 
Kredytów hipotecznych jest tak niesłychanie dużo, że faktycznie trudno coś wybrać. Można też w prosty sposób wybrać ofertę, która w żaden sposób nie jest dla nas korzystna. Potem poprzez mnóstwo lat za ten błąd będziemy płacić, a na pewno tego nie chcemy. Lepiej wykorzystać możliwości kalkulatora kredytu mieszkaniowego i wówczas wiemy wszystko.

23-Obert

Posty: 17

 
Mnóstwo osób interesuje się kredytami hipotecznymi, zatem takie kalkulatory zdolności kredytowej są niezwykle sławne. W jednym miejscu mamy wszystkie informacje, jakimi jesteśmy najniezwyklej zainteresowani w tej chwili.

Klara323

Posty: 2

 
Ofert kredytów jest bardzo dużo, dlatego im dogłębniej wszystko sobie przeanalizujemy tym bardziej będziemy zadowoleni z umowy kredytowej, jaką podpiszemy.

090913123

Posty: 3

 
Zawsze jak szukam informacji do korzystam z kalkulatora kredytów mieszkaniowych, bo oszczędzamy sobie w ten sposób czas. Wiadomo wówczas jak sytuacja wygląda.

do-ob

Posty: 14

 
Banki zawsze zachęcają do tego, aby brać kredyty hipoteczne właśnie u nich. Niestety często nie mówią nam wszystkiego i dopiero jak podpisujemy umowę to wychodzi to wszystko. Warto, zatem najpierw wszystko sprawdzać, a dopiero później kontaktować się z bankiem.

Black_Riot

Posty: 6