picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

gdzie kupić drzwi

gdzie kupić drzwi

Jak podchodziliście do zakupu drzwi przy wykończeniu nieruchomości i jak najlepiej właśnie dopasować drzwi do ogólnego stylu aranżacji? Wszystkie wskazówki ogólnie mile widziane, razem z poleceniami konkretnych modeli drzwi, które macie u siebie. Nie zaszkodzi, bo jednak w branży ciężko o przegląd wszystkiego.

Damiano2

Posty: 1

 
Dębowe drzwi to bierzesz w perspektywie wielu, wielu lat użytkowania. Praktycznie niezniszczalne, nie rysują się właściwie, trudne do zniszczenia.

Krowlo

Posty: 2

 
Całkiem ciekawa propozycja. Tylko raz w życiu widziałem drzwi dębowe u ludzi, ale zachwycają przyznam i znacznie lepiej wyglądają, nawet pod kątem wzorniczym od takich typowych, metalowych, ale wiadomo, że cenowo nieco inaczej.

Grabow12

Posty: 3

 
W drzwiach to do oceny antywłamaniowe właściwości i współczynnik przenikalności cieplnej. Bez tego, ani rusz z dobrym zakupem.

Basia98

Posty: 4

 
Moim zdaniem fajne drzwi wewnętrzne, dębowe http://www.meblerevia.com/oferty/drzwi-debowe-wewnetrzne.html, od producenta Revia. Mają też drzwi coś na granicy harmonijkowych, tylko drewniane, otwierają się w nietypowy sposób, więc sobie wstawiłam do łazienki. Jak remont robisz na bazie sztukaterii, betonu, albo innych mocno naturalnych materiałów to drzwi dębowe, jak najbardziej się sprawdzą. Nie przepłacisz też, jak porozmawiasz bezpośrednio z producentem. Oni dodatkowo transport biorą na siebie, bez pośredników. W okolicach Częstochowy dowożą bezpłatnie.

Bączeak

Posty: 12

 
Z producentem masz oczywiście inną rozmowę, bo oni nawet wiedzą, jaki model drzwi do konkretnej aranżacji pasuje. Nie masz problemów z dopasowaniem.

Bryzyt1

Posty: 11

 
Spójność drzwi wewnętrznych i zewnętrznych raczej niekoniecznie, chociaż oczywiście wielu dekoratorów się nie zgodzi :)

Lupusx

Posty: 5

 
Dębowe to dość ciche drzwi uważam, a do tego z możliwościami samodzielnej regeneracji, więc tym bardziej na plus.

giena1977a

Posty: 21