picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

producent roślin, znany

producent roślin, znany

Chce posadzić byliny, niemniej jednak nie za niezmiernie wiem, które. Miałem już różne rośliny i co roku trzeba było do nich wracać. Nie chce mi się. Mam ogród, niemniej jednak nie jestem jakimś wielkim miłośnikiem siedzenia ciągłego przy nich.

dof77

Posty: 1

 
Na ogród trzeba mieć czas. Jeśli się nie ma czasu to albo się zmarnuje albo trzeba mieć pieniądze na ogrodnika. Tylko wtedy ma to sens. Mam dużo czasu, dlatego kupuje hurtowe ilości roślin i zmieniam sobie, co jakiś czas ogród tak jak tylko chce. Mnie się to podoba, ale czy każdemu będzie się podobało? To trzeba sprawdzić tworząc mały ogród.

domniki56

Posty: 21

 
W ogrodach klientów zawsze sadzimy byliny, albowiem to najmniej problematyczne rośliny. Niezmiernie dobrze do tego nadaje się acena, jaka jest dostępna w niesłychanie przeróżnych odmianach. Roślina ma do kilku cm wysokości.

Aga-lloch

Posty: 7

 
Trzeba zgłaszać się do takie szkółki, jaka rzeczywiście wie jak produkować rośliny. Wtedy można uzyskać jakość natomiast i niskie ceny. Na tym wielu osobom zależy.

Bryzyt1

Posty: 20

 
Chyba już wolę mieć jakieś byliny po pięć centymetrów wysokości niż trawnik. Jeśli mam, co dwa tygodnie kosić trawę to nie jest to dla mnie. Nie znoszę koszenia trawy. Chyba mi trauma z dzieciństwa została. Lepiej mieć mały ogród niż potem biegać z kosiarką i nawozami i jeszcze to podlewać.

Dobrusienka

Posty: 5

 
Korzystamy z oferty byliny świerk ze strony https://byliny-swierk.pl. Sprzedają tylko ilości hurtowe, ale ja właśnie takich potrzebowałem. Niskie ceny i wysoka jakość to jest ta firma.

090913123

Posty: 2

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, iż moi znajomi mają i to duże ogrody, lecz spędzają tam niesłychanie sporo czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

labuh

Posty: 11