picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

lektor angielskiego żłobek Kraków, proszę o pomoc

lektor angielskiego żłobek Kraków, proszę o pomoc

Poszukiwany jest lektor angielskiego dla żłobka w Krakowie, który ma stosowne uprawnienia i podejście do maluchów.

michalikkk

Posty: 1

 
Jeśli chcemy wynająć lektorów angielskiego do przedszkola w Krakowie to trzeba stawiać na takich, którzy bardzo dobrze się na tym znają. To mają być osoby z odpowiednim podejściem.

090913123

Posty: 3

 
Korzystaliśmy z usług lektora angielskiego w żłobku w Krakowie i dziecko było zachwycone. Szybko nauczyło się podstawowych słówek, a później było już tylko lepiej. Według mnie to była bardzo dobra decyzja, aby zapisać dziecko na takie zajęcia. Wiele na tym zyskaliśmy i dzisiaj dziecko w podstawówce nie ma problemów z angielskim.

pawel253

Posty: 11

 
Trzeba sprawdzać różne oferty, aby wybrać te osoby, które są w stanie nauczać w naszym przedszkolu. Konkurencja jest niezmiernie duża, wobec tego wybieramy osoby sympatyczne i niezmiernie kompetentne, a wtedy my będziemy zadowoleni i nasze dzieci będą zadowolone, a właśnie na tym nam przecież najbardziej winno zależeć.

Marioleczka

Posty: 2

 
U nas zajęciami dodatkowymi angielskiego w przedszkolu w Krakowie zajmują się lektorzy z https://happystudents.pl i ich w stu procentach Wam polecam. To specjaliści, którzy naprawdę bardzo dobrze się na wszystkim znają. Są w stanie dopasować program do maluchów.

namok

Posty: 3

 
Raczej nie jest trudno odszukać kogoś, kto się zajmuje przygotowaniem takich zajęć dla maluchów. Niewątpliwie właściwe podejście jest tutaj niezmiernie istotne i o tym zapominać nie można. Trzeba szukać kogoś, kto korzysta ze poprawnych metod nauczania angielskiego.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Zawsze wysyłamy dziecko na dodatkowe zajęcia, bo wiemy, że to w przyszłości będzie procentowało. Bez angielskiego nie da się nigdzie pojechać czy zdobyć lepszej pracy.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Według mnie to osoby, które mają się tym zajmować winny mieć ogromne doświadczenie. Do dzieci trzeba wiedzieć jak dotrzeć, bowiem to wcale nie jest proste powinność.

strusiek

Posty: 4

 
Dopasowanie programu nauczania jest niezwykle istotne. Każdy wie, że w żłobku czy przedszkolu dzieci bardziej się bawią, natomiast ta impreza musi być niezwykle dobrze zaplanowana. Wówczas przyniesie same pozytywne korzyści.

Yewose

Posty: 3

 
Angielski otwiera dzisiaj drzwi na świat. Jeśli się go nie zna to niestety, ale mamy poważne problemy. Warto, zatem dzieci zapisywać na takie dodatkowe zajęcia.

Piotr_21

Posty: 9