picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

busy do Niemiec, gdzie znajdę?

busy do Niemiec, gdzie znajdę?

Możecie polecić mi firmę, która proponuje busy do Niemiec pomorskie? Chciałbym, aby jeździli kilka razy w tygodniu, bowiem mam inne godziny pracy i prawie co tydzień wracam na urlop do Polski.

kulpaa45

Posty: 1

 
Przewozy do Niemiec są w przeróżnych cenach. Wszystko zależy od danej firmy, więc nie powiem Ci konkretnej kwoty. Warto korzystać z busów ze swojego województwa.

pawel253

Posty: 2

 
Busy do Niemiec są bardzo wygodne, dlatego nadal nie wiem, czemu boisz się nimi jeździć. Jadąc do Niemiec czy Polski zawsze zastanawiam się, czemu ludzie wybierają duże autokary. Przecież nim się jeździ dwa razy dużej.

Klara323

Posty: 5

 
Jak najbardziej Polcam wam busy do Niemiec tej firmy https://www.beatabus.pl. Floty są niezmiernie dobrze wyposażone. Cała podróż odbywa się w przyjemnej atmosferze. Jadąc z tym przewoźnikiem, czuję, że jadę niezmiernie bezpiecznie. Nie wiem, czemu mi się tak dzieje.

pawel253

Posty: 6

 
Busy do Niemiec pomorskie muszą być niezmiernie wygodne, jeśli odnalazłeś tego co potrzeba to niezmiernie dobrze. Warto sobie zapisywać numery do przewoźników.

Grabow12

Posty: 3

 
Przewozy do Niemiec busem są bardzo tanie. Kiedyś leciałam zawsze na urlop samochodem, a teraz wolę wybierać tylko i wyłącznie busy.

Yuri20

Posty: 8

 
Mnóstwo jest firm na rynku, które oferują przewozy do Niemiec. Wielu z nich oferuje również przejazd osób ze swoimi pupilami. Jest czasami bardzo ważne, kiedy na stałe mieszkamy za granicą i mamy małego pieska. Wydaję mi się, że przewoźnicy nie mają z tym żadnego problemu.

Jasio234

Posty: 3

 
Przewozy do Niemiec organizowane są codziennie, dlatego możesz prawie jechać każdym busem, Jeśli chodzi o konkretnego przewoźnika, to ja Ci nic nie pomoge. Zawsze jeżdżę inną firmą.

Klara323

Posty: 3

 
Ja uwielbiam przewozy do Niemiec busem. Dla mnie jest to najlpeszy środek podrożowania. Zawsze odwiozą Cię z adresu pod dany adres, ale to jest bardzo popularne teraz.

Klara323

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o przewozy do Niemiec to warto zwracać uwagę na wyposażenie busa. Ja zawsze zwracam uwagę, aby fajnie przeżyć kilkugodzinną drogę.

EKO-Chatka

Posty: 14