picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

fotografia wnętrz Zielona Góra, poszukuję!

fotografia wnętrz Zielona Góra, poszukuję!

Potrzebuje fotografa na ślub w Zielonej Górze, który odbędzie się za jedenaście miesięcy. Polecacie kogoś, kto jest w tym dobry?

qwuster

Posty: 1

 
Im więcej jest fotografii tym lepiej. Nigdy wszystkie nie będą super. Jeśli zamówi się sto czy dwieście fotografii to fotograf nie byłby w stanie wszystkich zrobić super. Ile by mu to miało zająć czasu? Goście na weselu oprócz się bawić to by się musieli ustawiać do fotografii. Tutaj idzie się na żywioł i z tych setek fotografii zawsze się coś wybierze.

XXelo79

Posty: 28

 
Jeżeli szukacie fotografa z Zielonej Góry, który niezmiernie dobrze zna się na zdjęciach to jego ofertę odszukacie tutaj http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/slub. Wykonuje różne fotografie włącznie ze ślubami i weselami.

messi10

Posty: 9

 
Fotografie na ślubie i weselu są bardzo ważne. Trudno byłoby mi sobie wyobrazić, że ich nie ma. To wyjątkowa chwila i im wiecej takich fotografii powstanie tym będzie lepiej. Nie wszystkie są super, wobec tego idziemy na liczba, a wówczas bez kłopotów znajdziemy super fotografie wśród tych zrobionych.

miko_poz

Posty: 4

 
Gusta są bardzo różne, dlatego jednym podobają się takie zdjęcia ze ślubów, a innym inne. Jedni stawiają na piękne plenery, a inni jeszcze chodzą do studia fotograficznego.

icee

Posty: 18

 
Zdjęć nie za bardzo lubię. Z własnego doświadczenia wiem, że aby zrobić dobre zdjęcia na ślubie i weselu to konieczne jest doświadczenie. Nowoczesny sprzęt też jest ważny, ale to nie wszystko, dlatego warto wszystko sprawdzać.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
U nas był fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim i było super. Człowiek bardzo dobrze przygotowany. Zna się na zdjęciach, ale wie również jak ustawić młodych, aby ich zdjęcia były jeszcze ładniejsze. Polecam kogoś takiego, bo przecież nam zależy na tym abyśmy wyglądali super na swoich zdjęciach ślubnych i weselnych.

xacti

Posty: 9